You don't have javascript enabled. Good luck with that.
فراموشی رمز عبور / عضویت
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی 1397
تدبیراندیشان کارآمد - مدیر عامل :فرهاد لوایی
Tadbir Andishan Karamad
زمینه فعالیت :

هسته فنی شرکت تدبیر اندیشان کارآمد فعالیت تخصصی و متمرکز خود را در عرصه تولید نرم افزارهای یکپارچه مدیریتی از اوایل سال 13۹۰ آغاز نمود . این تیم که متشکل از متخصصین نرم افزار ، تجارت ، تبلیغات و برنامه ریزی استراتژیک می باشد با هدف

محصولات / خدمات :
سيستم مديريت محتوي Exinsoft :

سیستم مدیریت محتوی اکسین سافت ، نرم افزار مدیریت وب سایت است که به شما این امکان را می دهد ، به سرعت و بدون نیاز به دانش تخصصی برنامه نویسی و بصورت کاملا فارسی ، وب سایت خود را مدیریت و بروزرسانی کنید و تغییرات مورد نظر را اعمال کرده و یا موضوعات جدید به آنها اضافه کنید. بوسیله این سیستم شما براحتی با چند کلیک به فرم های مربوطه دسترسی پیدا خواهید کرد و با تکمیل آنها یک خروجی کاملا حرفه ای و در خور مجموعه خودتان خواهید داشت.

امکانات موجود در این سیستم عبارتند از مدیریت سریع و آسان منوها ، تغییر و اضافه کردن صفحات ، ایجاد و دسته بندی گالری عکس ها ، فیلم ها و فایل های صوتی ، نمایش و درج محصولات ، نظر سنجی و اظهار نظر کاربران ، ارائه خدمات ، محصولات و پروژها ، امکان مدیریت تبلیغات و ده ها امکان دیگر که در صورت نیاز به صفحه معرفی پکیج ها رفته و آنها را مشاهده نمایید.

قابل ذکر است که کلیه نرم افزار های تولید شده در این شرکت تماما بومی و از هیچ مدیریت محتوی آماده ای استفاده نشده است. و در سرور های قوی و مورد اعتماد در داخل کشور نصب و پشتیبانی می شود و هیچ گونه وابستگی به نرم افزار های خارجی ندارد.

سيستم جامع اتوماسيون و مديريت نمايشگاهي :

سیستم جامع اتوماسیون و مدیریت نمایشگاهی اکسین سافت ، یک مدیریت کامل و فوق حرفه ای مدیریت نمایشگاهی است. این سیستم در سال 90 در نمایشگاه بین المللی استان اصفهان نصب و مورد استفاده قرار گرفت و تمام تحلیل ها و آنالیر ها بر اساس تجربیات و بازخوردهای چندین ساله مدیریت نمایشگاه و آخرین اصول و متدهای مهندسی نرم افزار مورد استفاده قرار گرفته است.

در صورت استفاده از این سیستم ، شما می توانید تقویم نمایشگاه را بصورت کاملا حرفه ای طراحی و ثبت نام خود را از مشارکت کنندگان نمایشگاه آغاز کنید و در ادامه از ابزارها و امکانات تعبیه شده در اتوماسیون ، کلیه مشارکت کنندگان ، بازدید کنندگان متخصصین ، کارشناسان و پیمانکاران وابسته به نمایشگاه را مدیریت و کنترل کنید.

با استفاده از گزارشات تعبیه شده در این سیستم در کلیه سطوح مدیریتی ، می توانید نمایشگاه در حال ثبت نام را کنترل و از روند اجرای آن مطلع شوید. و در صورت نیاز راهکار های بازاریابی را تغییر و در مسیر دلخواه خود قرار دهید.

نمايشگاه مجازي :

پرتال جامع نمایشگاه مجازی اکسین سافت ، به جرات می توان از آن به عنوان اولین و کامل ترین سیستم مدیریت نمایشگاه مجازی نام برد. مهمترین دلیل برای اثبات آن اتصال مستقیم به سیستم جامع اتوماسیون نمایشگاهی است . کلیه اطلاعات نمایشگاهی بصورت کاملا خودکار و با استفاده از امکانات و ابزار حرفه ای در این سیستم فعال و نمایش داده می شود.

دسترسی به آرشیو نمایشگاهی از مهمترین قابلیت های این سیستم می باشد. در صورتیکه شما در نمایشگاه های مربوطه مشارکت داشته باشید ، کلیه آرشیو های مربوط به شما از قبیل محل استقرار در پلن ، مشخصات کامل مجموعه نمایش داده خواهد شد که در صورت وجود مشتریان شما و متخصصینی که به دنبال شما در وب جستجو می کنند ، می توانند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کرده و با شما تماس بگیرند.

از دیگر قابلیت های ارائه شده در این سیستم ، امکان معرفی محصولات و خدمات مشارکت کنندگان هر نمایشگاه می باشد. این قابلیت مورد استفاده بازدیدکنندگان متخصص و خریداران احتمالی شرکت ها می باشد تا قبل از شروع نمایشگاه ، بتوانند شرکت و محصولات مورد نظر خود را پیدا کرده و با حضور در نمایشگاه در حال اجرا بصورت هدفمند از نمایشگاه مورد نظر بازدید کنند.

از مهمترین امکانات موجود ، تصاویر 360 درجه گرفته شده از هر نمایشگاه می باشد. در صورتیکه بازدید کنندگان به هر دلیل نتوانند در نمایشگاه اجرا شده حضور داشته باشند ، با استفاده از این امکان می توانند تصاویر غرفه ها و چیدمان نمایشگاه را مشاهده کنند و با استفاده از ابزار های فوق بصورت کاملا تخصصی ، مشارکت کنندگان را مورد مطالعه و بازدید قرار دهند.

قابل ذکر است به دلیل بازدید بسیار بالا و همیشگی از این پرتال ، این امکان برای کلیه شرکت ها و موسسات فراهم شده است تا بتوانند از باکس های مخصوص تبلیغات که در پرتال اضافه شده است استفاده کنند و خود را معرفی کنند.

دی وی دی نمایشگاه مجازی :

دی وی دی نمایشگاه ، امکانی است که به ازای هر نمایشگاه تولید و در روز دوم اجرای نمایشگاه در اختیار مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان قرار می گیرد. تصاویر 360 درجه ، آرشیو کامل مشارکت کنندگان در سال های گذشته ، لیست کامل مشارکت کنندگان همان نمایشگاه ، فیلمها و عکس های افتتاحیه و آرشیو سال های گذشته و دیگر اطلاعات مورد نیاز مشارکت کنندگان و متخصصین نمایشگاه در آن تعبیه شده است.

شرکت ها و موسسات می توانند در صورت نیاز از امکانات فوق العاده و استثنائی و منحصر به فرد تبلیغاتی آن استفاده و خود را به مشتریان و متخصصین معرفی نمایند.

03136305719
خیابان شیخ صدوق شمالی، خیابان شیخ مفید، چهار راه دهش، ساختمان 511 ، طبقه دوم

بازدید مجازی

       

آخرین نمایشگاه برگزار شده

اولین نمایشگاه بهینه سازی مصرف سوخت در ساختمان 1397
parsewood
32

برگزار کنندگان نمایشگاههای ایران